Speelschema EURO 2021
vr 11 juni 21:00 Poule A Rome #1
Turkije Turkije 21:00 Italië Italië
 
za 12 juni 15:00 Poule A Bakoe #2
Wales Wales 15:00 Zwitserland Zwitserland
 
za 12 juni 18:00 Poule B Kopenhagen #3
Denemarken Denemarken 18:00 Finland Finland
 
za 12 juni 21:00 Poule B Sint-Petersburg #4
Belgie Belgie 21:00 Rusland Rusland
 
zo 13 juni 15:00 Poule D Londen #5
Engeland Engeland 15:00 Kroatie Kroatië
 
zo 13 juni 18:00 Poule C Boekarest #6
Oostenrijk Oostenrijk 18:00 Macedonië Macedonië
 
zo 13 juni 21:00 Poule C Amsterdam #7
Nederland Nederland 21:00 Oekraïne Oekraïne
 
ma 14 juni 15:00 Poule D Glasgow #8
Schotland Schotland 15:00 Tsjechië Tsjechië
 
ma 14 juni 18:00 Poule E Sint-Petersburg #9
Polen Polen 18:00 Slowakije Slowakije
 
ma 14 juni 21:00 Poule E Sevilla #10
Spanje Spanje 21:00 Zweden Zweden
 
di 15 juni 18:00 Poule F Boedapest #11
Hongarije Hongarije 18:00 Portugal Portugal
 
di 15 juni 21:00 Poule F München #12
Frankrijk Frankrijk 21:00 Duitsland Duitsland
 
wo 16 juni 15:00 Poule B Sint-Petersburg #13
Finland Finland 15:00 Rusland Rusland
 
wo 16 juni 18:00 Poule A Bakoe #14
Turkije Turkije 18:00 Wales Wales
 
wo 16 juni 21:00 Poule A Rome #15
Italië Italie 21:00 Zwitserland Zwitserland
 
do 17 juni 15:00 Poule C Boekarest #16
Oekraïne Oekraïne 15:00 Macedonië Macedonië
 
do 17 juni 18:00 Poule B Kopenhagen #17
Denemarken Denemarken 18:00 Belgie Belgie
 
do 17 juni 21:00 Poule C Amsterdam #18
Nederland Nederland 21:00 Oostenrijk Oostenrijk
 
vr 18 juni 15:00 Poule E Sint-Petersburg #19
Zweden Zweden 15:00 Slowakije Slowakije
 
vr 18 juni 18:00 Poule D Glasgow #20
Kroatië Kroatië 18:00 Tsjechië Tsjechië
 
vr 18 juni 21:00 Poule D Londen #21
Engeland Engeland 21:00 Schotland Schotland
 
za 19 juni 15:00 Poule F Boedapest #22
Hongarije Hongarije 15:00 Frankrijk Frankrijk
 
za 19 juni 18:00 Poule F München #23
Portugal Portugal 18:00 Duitsland Duitsland
 
za 19 juni 21:00 Poule E Sevilla #24
Spanje Spanje 21:00 Polen Polen
 
zo 20 juni 18:00 Poule A Rome #25
Italië Italië 18:00 Wales Wales
 
zo 20 juni 18:00 Poule A Bakoe #26
Zwitserland Zwitserland 18:00 Turkije Turkije
 
ma 21 juni 18:00 Poule C Amsterdam #27
Macedonië Macedonie 18:00 Nederland Nederland
 
ma 21 juni 18:00 Poule C Boekarest #28
Oekraïne Oekraïne 18:00 Oostenrijk Oostenrijk
 
ma 21 juni 21:00 Poule B Kopenhagen #29
Rusland Rusland 21:00 Denemarken Denemarken
 
ma 21 juni 21:00 Poule B Sint-Petersburg #30
Finland Finland 21:00 Belgie Belgie
 
di 22 juni 21:00 Poule D Glasgow #31
Kroatië Kroatië 21:00 Schotland Schotland
 
di 22 juni 21:00 Poule D Londen #32
Tsjechië Tsjechie 21:00 Engeland Engeland
 
wo 23 juni 18:00 Poule E Sint-Petersburg #33
Zweden Zweden 18:00 Polen Polen
 
wo 23 juni 18:00 Poule E Sevilla #34
Slowakije Slowakije 18:00 Spanje Spanje
 
wo 23 juni 21:00 Poule F Boedapest #35
Portugal Portugal 21:00 Frankrijk Frankrijk
 
wo 23 juni 21:00 Poule F München #36
Duitsland Duitsland 21:00 Hongarije Hongarije
 
za 26 juni 21:00 1/8 finale Londen #37
1A 1A 21:00  1A 2C
 
za 26 juni 18:00 1/8 finale Amsterdam #38
2A 1A 18:00 1A 2B
 
zo 27 juni 21:00 1/8 finale Sevilla #39
1B 1A 21:00 1A 3ADEF
 
zo 27 juni 18:00 1/8 finale Boedapest #40
1C 1A 18:00 1A 3DEF
 
ma 28 juni 21:00 1/8 finale Boekarest #41
1F 1A 21:00 1A 3ABC
 
ma 28 juni 18:00 1/8 finale Kopenhagen #42
2D 1A 18:00 1A 2E
 
di 29 juni 21:00 1/8 finale Glasgow #43
1E 1A 21:00 1A 3ABCD
 
di 29 juni 18:00 1/8 finale Londen #44
1D 1A 18:00 1A 2F
 
vr 02 juli 18:00 1/4 finale Sint-Petersburg #45
W41 1A 18:00 1A W42
 
vr 02 juli 21:00 1/4 finale München #46
W39 1A 21:00 1A W37
 
za 03 juli 18:00 1/4 finale Bakoe #47
W40 1A 18:00 1A W38
 
za 03 juli 21:00 1/4 finale Rome #48
W43 1A 21:00 1A W44
 
di 06 juli 21:00 1/2 finale Londen #49
W45 1A 21:00 1A W46
 
wo 07 juli 21:00 1/2 finale Londen #50
W48 1A 21:00 1A W47
 
zo 11 juli 21:00 finale Londen #51
W49 1A 21:00 1A W50

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.